KRETSUTSKICK VIA E-POST

Uppdaterad 22-09-28

   

           2021

   

 

 

 

 

 

 

2022

 

SKICKAT

ÄMNE

LISTA

2022-09-28  08:53 Resultat (slutligt): KrM Fält A / Höstsaluten, Salem, 18/9 Tävlingslistan
2022-09-27  10:44 Startlista: KrM Fält R + Revolverfälten, Lövsta, 2/10 Tävlingslistan
2022-09-26  16:25 Startlista: Atlassnabben höst, Snörom, 15/10 Tävlingslistan
2022-09-26  11:50 Resultat (slutligt): KrM Milsnabb, Grimsta, 4/9 Tävlingslistan
2022-09-26  11:46 Inbjudan: Norrtäljeträffen, fält, Görla, Norrtälje, 23/10 Tävlingslistan
2022-09-26  08:59 Resultat (prel): ÖSM fält, Dvardala, Åby, 24-25/9 Tävlingslistan
2022-09-25  10:58 Resultat (prel): Mälarskottet Höst, prec, Sätra, 24/9 Tävlingslistan
2022-09-22  21:17 Rankinglistan för fält startad Tävlingslistan
2022-09-20  08:28 Resultat (prel): KrM Fält A + Höstsaluten, Salem, 18/9 Tävlingslistan
2022-09-19  09:22 Inbjudan: Livlinan, prec, Botkyrka Sk.center, 22/10 Tävlingslistan
2022-09-18  16:53 Startlista: Mälarskottet Höst, prec, Sätra, 24/9 Tävlingslistan
2022-09-18  07:51 Inbjudan: Eggebyträffen, fält, Upplands Väsby, 9/10 Tävlingslistan
2022-09-15  15:34 Inbjudan: Nybörjarskjutning, Grimsta, 16/10 Tävlingslistan
2022-09-12  19:59 Inbjudan: KrM Nat. Helmatch, Snörom, 8/10 Tävlingslistan
2022-09-12  09:36 Inbjudan: KrM Fält R + Revolverfälten, Lövsta, 2/10 Tävlingslistan
2022-09-12  09:28 Resultat (prel): ÖSM prec, Eggeby, Upplands Väsby, 10-11/9 Tävlingslistan
2022-09-08  14:25 Resultat (slutligt): KrM prec B, Sanda, 3/9 Tävlingslistan
2022-09-05  15:30 Uppdaterad resultatinfo: Sveaskottet, 28/8 Tävlingslistan
2022-09-05  15:25 Startlistor (uppdat): ÖSM prec, Upplands Väsby, 10-11/9 Tävlingslistan
2022-09-05  09:58 Uppdaterade resultat: Tre tävlingar Tävlingslistan
2022-09-05  09:41 Startlistor: ÖSM prec, Eggeby, Upplands Väsby, 10-11/9 Tävlingslistan
2022-09-04  20:27 Resultat (prel): KrM Milsnabb, Grimsta, 4/9 Tävlingslistan
2022-09-04  15:20 Resultat (prel): KrM prec B, Sanda, 3/9 Tävlingslistan
2022-09-02  14:29 Inbjudan: Kretsfält 5, Ekebyboda, 18/9 Tävlingslistan
2022-09-02  10:52 Inbjudan: Mälarskottet Höst, prec, Sätra, 24/9 Tävlingslistan
2022-09-01  10:54 Inbjudan: Håtunahösten, prec, Norränge, 1/10 Tävlingslistan
2022-09-01  10:28 Startlista: KrM prec B, Sanda, 3/9 Tävlingslistan
     
2022-08-31  11:13 Startlistor: KrM Milsnabb, Grimsta, 4/9 Tävlingslistan
2022-08-31  10:51 Inbjudan: Årets Rekryt, kombi, Lidingö, 8/10 Tävlingslistan
2022-08-29  10:14 Resultat (slutligt): Gunsmoke, poängfält, Ekebyboda, 7/8 Tävlingslistan
2022-08-29  10:11 Inbjudan: KrM Fält A + Höstsaluten, Salem, 18/9 Tävlingslistan
2022-08-29  09:59 Påminnelse: KrM prec B - Stöd UNHCR för Ukraina, Sanda, 3/9 Tävlingslistan
2022-08-28  20:18 Resultat (prel): Sveaskottet, prec, Almnäs, 28/8 Tävlingslistan
2022-08-28  18:50 Resultat (slutligt): Handen Open, prec, Sanda, 27/8 Tävlingslistan
2022-08-28  13:58 Resultat (slutligt): Ackuratessen, prec, Rosersberg, 20/8 Tävlingslistan
2022-08-28  13:53 Inbjudan: ÖSM fält, Dvardala, Åby, 24-25/9 Tävlingslistan
2022-08-25  16:23 Tillägg: Sveaskottet, 28/8 Tävlingslistan
2022-08-25  16:18 Startlista: Sveaskottet, prec, Almnäs, 28/8 Tävlingslistan
2022-08-25  14:16 Inbjudan: Uppsalasnabben, Ekebyboda, 2/10 Tävlingslistan
2022-08-25  14:09 Startlista: Handen Open, prec, Sanda, 27/8 Tävlingslistan
2022-08-20  20:47 Resultat (prel): Ackuratessen, prec, Rosersberg, 20/8 Tävlingslistan
2022-08-20  10:33 Inbjudan: ÖSM prec, Eggeby, Upplands Väsby, 10-11/9 Tävlingslistan
2022-08-18  10:11 Startlista: Ackuratessen, prec, Rosersberg, 20/8 Tävlingslistan
2022-08-10  13:17 Inbjudan: nat. fält Överum, Borgudden, 25/9 Tävlingslistan
2022-08-10  13:08 Resultat (prel): Gunsmoke, poängfält, Ekebyboda, 7/8 Tävlingslistan
2022-08-10  13:05 Tävlingsprogrammet: Stora ändringar i sommar & höst Tävlingslistan, Styrelselistan
2022-08-09  13:00 Påminnelse: Vapenkontrollantutbildning, 20/8 Tävlingslistan, Styrelselistan
2022-08-06  10:01 Inbjudan: Hammarslaget, fält, Sandviken, 21/8 Tävlingslistan
2022-08-05  14:53 Inbjudan: Sveaskottet, prec, Almnäs, 28/8 Tävlingslistan
2022-08-05  14:45 Inbjudan: Handen Open, prec, Sanda, 27/8 Tävlingslistan
2022-08-05  14:38 Startlista: Gunsmoke, poängfält, Ekebyboda, 7/8 Tävlingslistan
2022-08-04  16:27 Inbjudan: KrM prec B, Sanda, 3/9 Tävlingslistan
2022-08-04  10:15 Inbjudan: Milsnabb Överum, Borgudden, 27/8 Tävlingslistan
2022-08-03  09:04 Resultat: ForsaTräffen och ForsaSnabben, Forsa, 30/7 Tävlingslistan
     
2022-07-21  12:00 Inbjudan: Vapenkontrollantutbildning, 20/8 Tävlingslistan, Styrelselistan
2022-07-19  11:17 Inbjudan: Ackuratessen, prec, Rosersberg, 20/8 Tävlingslistan
2022-07-17  11:12 Inbjudan: Gunsmoke, poängfält, Ekebyboda, 7/8 Tävlingslistan
2022-07-17  11:00 Resultat (slutligt): Kretsfält 4, Ekebyboda, 19/6 Tävlingslistan
2022-07-15  16:02 Inbjudan: KrM Milsnabb, Grimsta, 4/9 Tävlingslistan
2022-07-09  14:46 Inbjudan: Landslagsuttagning, fält, Bollnäs, 20-21/8 Tävlingslistan
2022-07-05  08:58 Inbjudan: Kombination tjänstevapen, fält + prec, Salem, 6/8 Tävlingslistan
     
2022-06-27  14:53 Resultat (prel): Kretsfält 4, Ekebyboda, 19/6 Tävlingslistan
2022-06-27  14:44 Resultat: Omg 5 + slutligt, Serietävlingen i prec, 2022 Tävlingslistan
2022-06-21  10:01 Resultat (slutligt): Nationaldagssmällen, Botkyrka Sk.center, 6/6 Tävlingslistan
2022-06-21  09:57 Inbjudan: SM i springskytte, Karlstad, 27/8 Tävlingslistan
2022-06-20  12:20 Resultat (slutligt): KrM prec C, Grimsta, 12/6 Tävlingslistan
2022-06-17  10:16 Resultat (slutl uppdat): KrM prec A, Snörom, 11/6 Tävlingslistan
2022-06-16  10:53 Resultat (slutligt): KrM prec A, Snörom, 11/6 Tävlingslistan
2022-06-10  08:48 Resultat (slutligt): KrM fält B, Grimsta, 29/5 Tävlingslistan
2022-06-10  08:46 Startlistor: KrM prec C, Grimsta, 12/6 Tävlingslistan
2022-06-09  10:30 Resultat (slutligt): 500-Lappen, prec, Eggeby, 4/6 Tävlingslistan
2022-06-08  09:39 Startlista: KrM prec A, Snörom, 11/6 Tävlingslistan
2022-06-07  10:14 Resultat: Omg 3 & 4, Serietävlingen i prec, 2022 Tävlingslistan
2022-06-06  20:28 Resultat (prel): Nationaldagssmällen, Botkyrka Sk.center, 6/6 Tävlingslistan
2022-06-05  15:09 Resultat (prel): 500-Lappen, prec, Eggeby, 4/6 Tävlingslistan
2022-06-05  15:02 Resultat (slutligt): KrM fält C, Kungsängen, 15/5 Tävlingslistan
2022-06-04  09:45 Resultat (slutligt rättat): KrM MagPrec M7, Sanda, 26/5 Tävlingslistan
2022-06-03  19:57 Startlista (ver 3): Nationaldagssmällen, Botkyrka Sk.center, 6/6 Tävlingslistan
2022-06-03  09:23 Startlista (ver 2): Nationaldagssmällen, Botkyrka Sk.center, 6/6 Tävlingslistan
2022-06-02  10:11 Resultat (prel): KrM fält B, Grimsta, 29/5 Tävlingslistan
2022-06-02  10:05 Startlista (ver 2): 500-Lappen, prec, Eggeby, 4/6 Tävlingslistan
2022-06-01  12:56 Startlista: 500-Lappen, prec, Eggeby, 4/6 Tävlingslistan
     
2022-05-31  10:04 Startlista: Nationaldagssmällen, Botkyrka Sk.center, 6/6 Tävlingslistan
2022-05-31  10:00 Resultat (slutligt): Katarinaprecision, Botkyrka Skyttecenter, 9/4 Tävlingslistan
2022-05-30  09:22 Resultat (slutligt): KrM MagPrec M7, Sanda, 26/5 Tävlingslistan
2022-05-29  09:47 Resultat (slutligt): Skvalpskottet, prec, Nynäshamn, 28/5 Tävlingslistan
2022-05-26  20:33 Resultat (prel): KrM MagPrec M7, Sanda, 26/5 Tävlingslistan
2022-05-24  16:05 Meddelande: 500-Lappen, prec, Eggeby, 4/6 Tävlingslistan
2022-05-24  13:06 Inbjudan: KrM prec C, Grimsta, 12/6 Tävlingslistan
2022-05-24  12:59 Startlista: Skvalpskottet, prec, Nynäshamn, 28/5 Tävlingslistan
2022-05-24  12:55 Startlistor: KrM fält B, Grimsta, 29/5 Tävlingslistan
2022-05-23  20:29 Resultat (slutligt): Majtävlingen + Xtratävling, prec, Grimsta, 1/5 Tävlingslistan
2022-05-22  20:30 Startlista: KrM MagPrec M7, Sanda, 26/5 Tävlingslistan
2022-05-18  11:36 Resultat (prel - uppdat): KrM fält C, Kungsängen, 15/5 Tävlingslistan
2022-05-16  20:23 Resultat (prel): KrM fält C, Kungsängen, 15/5 Tävlingslistan
2022-05-15  10:41 Inbjudan: 500-Lappen, prec, Eggeby, 4/6 Tävlingslistan
2022-05-11  10:10 Startlista: KrM fält C, Kungsängen, 15/5 Tävlingslistan
2022-05-09  14:05 Inbjudan: KrM prec A, Snörom, 11/6 Tävlingslistan
2022-05-09  09:57 Resultat: Omg 2, Serietävlingen i prec, 2022 Tävlingslistan
2022-05-09  09:53 Resultat (slutligt): KrM PPC 1500, Hallsta, 30/4-1/5 Tävlingslistan
2022-05-08  11:12 Inbjudan: KrM fält B, Grimsta, 29/5 Tävlingslistan
2022-05-05  14:03 Resultat (slutligt): Mälarskottet Vår, prec, Sätra, 23/4 Tävlingslistan
2022-05-05  10:12 Inbjudan: Nationaldagssmällen, Botkyrka Sk.center, 6/6 Tävlingslistan
2022-05-05  10:07 Resultat (slutligt): Sveakombinationen, prec, Almnäs, 30/4 Tävlingslistan
2022-05-02  08:32 Resultat (prel): KrM PPC 1500, Hallsta, 30/4-1/5 Tävlingslistan
2022-05-02  08:20 Resultat (prel): Majtävlingen + Xtratävling, prec, Grimsta, 1/5 Tävlingslistan
2022-05-02  08:16 Resultat (prel uppdat): Sveakombinationen, prec, Almnäs, 30/4 Tävlingslistan
2022-05-01  18:04 Resultat (prel): Sveakombinationen, prec, Almnäs, 30/4 Tävlingslistan
     
2022-04-30  08:21 Inbjudan: KrM MagPrec M7, Sanda, 26/5 Tävlingslistan
2022-04-28  11:42 Startlistor (slutliga): Majtävlingen + Xtratävling, prec, Grimsta, 1/5 Tävlingslistan
2022-04-27  20:15 Resultat (slutligt): Roslagsvår, fält, Görla, Norrtälje, 24/4 Tävlingslistan
2022-04-27  13:34 Startlistor (prel): Majtävlingen + Xtratävling, prec, Grimsta, 1/5 Tävlingslistan
2022-04-26  08:36 Resultat: Serietävlingen i prec. 2022, omg 1 Tävlingslistan
2022-04-25  08:13 Förtydligande till Startlista för Sveakombinationen den 30/4 Tävlingslistan
2022-04-25  08:07 Startlista: Sveakombinationen, prec, Almnäs, 30/4 Tävlingslistan
2022-04-24  20:28 Resultat (prel): Roslagsvår, fält, Görla, Norrtälje, 24/4 Tävlingslistan
2022-04-24  15:33 Resultat (prel): Mälarskottet Vår, prec, Sätra, 23/4 Tävlingslistan
2022-04-24  15:30 Resultatlista (slutlig): Håtunaleken, prec, Norränge, 18/4 Tävlingslistan
2022-04-24  15:24 Startlista: KrM PPC 1500, Hallsta, 30/4-1/5 Tävlingslistan
2022-04-23  09:55 Inbjudan: KrM fält C, Kungsängen, 15/5 Tävlingslistan
2022-04-22  15:22 Startlista: Roslagsvår, fält, Görla, Norrtälje, 24/4 Tävlingslistan
2022-04-20  12:46 Resultat (slutligt): Banfälten på Eggeby, 27/3 Tävlingslistan
2022-04-17  16:19 Startlista: Mälarskottet Vår, prec, Sätra, 23/4 Tävlingslistan
2022-04-14  20:44 Startlistor: Håtunaleken, prec, Norränge, 18/4 Tävlingslistan
2022-04-12  15:53 Resultat (slutligt): Fyristräffen, fält, Faxan, 3/4 Tävlingslistan
2022-04-12  15:51 Resultat (slutligt): KrM MagPrec M4, Botkyrka Skyttecenter, 2/4 Tävlingslistan
2022-04-10  20:27 Resultat (prel): Katarinaprecision, Botkyrka Skyttecenter, 9/4 Tävlingslistan
2022-04-08  08:29 Resultat (slutligt): Vinterfält, Faxan, 20/2 Tävlingslistan
2022-04-08  08:26 Inbjudan: Skvalpskottet, prec, Nynäshamn, 28/5 Tävlingslistan
2022-04-06  08:30 Resultat (ver 2): KrM MagPrec (M4), Botkyrka Skyttecenter, 2/4 Tävlingslistan
2022-04-06  08:27 Inbjudan: KrM PPC 1500, Hallsta, 30/4-1/5 Tävlingslistan
2022-04-05  13:27 Inställd: Atlassnabben vår, Snörom, 10/4 Tävlingslistan
2022-04-04  10:40 Inbjudan: Pistol-SM, fält, Orsa, 7-10/7 Tävlingslistan
2022-04-04  10:33 Resultat (prel): Fyristräffen, fält, Faxan, 3/4 Tävlingslistan
2022-04-04  10:29 Resultat (uppdat): KrM MagPrec (M4), Botkyrka Skyttecenter, 2/4 Tävlingslistan
2022-04-03  11:35 Resultat (prel): KrM MagPrec (M4), Botkyrka Skyttecenter, 2/4 Tävlingslistan
2022-04-02  11:29 Startlistor: Katarinaprecision, Botkyrka Skyttecenter, 9/4 Tävlingslistan
2022-04-01  10:52 Inbjudan: Majtävlingen, prec, Grimsta, 1/5 Tävlingslistan
2022-04-01  10:44 Resultat (prel): Vinterfält, Faxan, 20/2 Tävlingslistan
     
2022-03-30  10:06 Inbjudan: Mälarskottet Vår, prec, Sätra, 23/4 Tävlingslistan
2022-03-29  10:06 Resultat (slutl): MilSnabb Salem, Hallsta, 13/3 Tävlingslistan
2022-03-28  13:27 Resultat (prel): Banfälten på Eggeby, 27/3 Tävlingslistan
2022-03-28  13:22 Inbjudan: Sveakombinationen, prec, Almnäs, 30/4 Tävlingslistan
2022-03-27  16:10 Uppdatering: Katarinaprecision, 9/4 Tävlingslistan
2022-03-25  10:16 Inbjudan: Roslagsvår, fält, Görla, Norrtälje, 24/4 Tävlingslistan
2022-03-25  10:09 Inbjudan: Atlassnabben vår & höst, Snörom, 10/4 & 15/10 Tävlingslistan
2022-03-25  10:01 Startlista: KrM MagPrec, Botkyrka Skyttecenter, 2/4 Tävlingslistan
2022-03-16  16:03 Nyhet: Uppdatering av Kretsens Serietävling! Tävlingslistan
2022-03-15  13:29 Inbjudan: Håtunaleken, Norränge, 18/4 Tävlingslistan
2022-03-14  10:39 Startlista: Banfälten på Eggeby, Uppl. Väsby, 27/3 Tävlingslistan
2022-03-14  10:33 Resultat: MilSnabb Salem, Hallsta, 13/3 (prel) Tävlingslistan
2022-03-06  09:28 Inbjudan: Fyristräffen, fält, Faxan, 3/4 Tävlingslistan
2022-03-02  11:23 Inbjudan: Katarinaprecision, Botkyrka Skyttecenter, 9/4 Tävlingslistan
     
2022-02-28  17:15 Kallelse till Kretsårsmöte den 29/3 (länkar) Styrelselistan + Tävlingslistan
2022-02-16  10:49 Tävlingsinfo: Tävlingsprogrammet ver 5 upplagt Tävlingslistan
2022-02-16  09:02 Inbjudan: MilSnabb Salem, Hallsta, 13/3 Tävlingslistan
2022-02-15  09:35 Inbjudan: Vårsaluten 1 & 2, fält, Borgudden, 6/3 & 20/3 Tävlingslistan
2022-02-14  09:46 Inbjudan: KrM MagPrec M4, Botkyrka Skyttecenter, 2/4 Tävlingslistan
2022-02-07  10:40 Inbjudan: Serietävlingen i prec. 2022 Tävlingslistan
2022-02-04  12:59 Inbjudan: Banfälten på Eggeby, 27/3 Tävlingslistan
     
2022-01-31  12:23 Inbjudan: Vinterfält, Faxan, 20/2 Tävlingslistan